Życzenia dla księdza z okazji objęcia parafii

Pobierz

Z najserdeczniejszymi życzeniami Parafianie .. Z okazji Księdza urodzin - wytrwałości, spokoju i pogody ducha.. Trzeba tłumaczyc sobie wiarą kazde rozstanie gdyz Jezus tez chodzil, nie zatrzymywał sie w jednym miejscu.. Z okazji jubileuszu 90-lecia erygowania parafii, na ręce Ks. Niech Duch Święty opromienia swym światłem każdy dzień kapłańskiej posługi, Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem, a Maryja niech przygarnia Cię do swego serca.Księże Proboszczu z okazji Twoich urodzin życzę dużo szczęścia i łask Bożych na dalsze lata przeżyte w zdrowiu.. Gdy ksiądz w parafii ma imieniny, parafianie zastanawiają się, jakie życzenia złożyć.. W tym roku minie również 18 lat od objęcia probostwa w parafii Chorzelów przez Księdza Proboszcza Andrzeja Ramsa.. A przede wszystkim cierpliwości i wytrwałości w dalszej posłudze w naszej "ciężkiej" parafii, życzę aby Ksiądz się nie załamywał opiniami niektórych parafian.Dzień Imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie.. Życzymy, aby towarzyszyła Ci bliskość Tego, który Cię powołał i któremu oddajesz swoje życie.. Nam jest cieżko lecz wiemy żeś posłańcem Boga.Życzenia dla księdza powinny mięć charakter religijny bądź posiadać chociaż taki akcent.. Jakich zwrotów i sformułowań używać, zwracając się do kapłana?Do życzeń i podziękowań dla księdza Proboszcza dołączamy serdeczne wyrazy wdzięczności i zapewnienia o nieustannej modlitwie w intencji naszych Duszpasterzy, którzy również obchodzą w tym roku kapłańskie jubileusze - księdza Artura z okazji 8 oraz księdza Jarosława z okazji 1 rocznicy święceń.Na naszej stronie znajdziesz zarówno życzenia na dzień kapłaństwa, który jest w Wielki Czwartek, dla biskupa, dla proboszcza, na różne rocznice np. 25 lecie kapłaństwa, życzenia dla kapłana prymicjanta czy też podziękowania dla kapłana rekolekcjonisty..

...Życzenia imieninowe dla księdza.

Zdrowia i wszelkiego szczęścia.. Drodzy Jubilaci!. Wszystkiego, co najlepsze.. Niech obfitość łask nieustannie pomnaża przez Chrystusowe .Życzenia dla księdza urodzinowe/imieninowe: Z okazji urodzin/imienin możesz życzyć księdzu np. dobrego zdrowia, błogosławieństwa Bożego, radości z pełnionej posługi kapłańskiej, wytrwałości w dalszej posłudze i satysfakcji z wyboru tak trudnej drogi życiowej, niesłabnącej radości w głoszeniu Słowa Bożego, siły w .Życzenia dla księdza z okazji urodzin.. Życzymy, by Księdza życie było żywym głosem Ewangelii, żeby było wymownym świadectwem prymatu Boga oraz świadectwem miłości.. Niech Duch Święty opromienia swym światłem każdy dzień kapłańskiej posługi, Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem, a Maryja niech przygarnia Cię do swego serca .Listy z okazji jubileuszu parafii.. Szczęść Boże!Dla nas przykra chwila nastała musimy sie pożegnać dziś z Toba, lecz nie dla Ciebie bo czeka Cie nowa parafia.. Życzenia urodzinowe dla księdza .. Matczyną miłością i opieką oraz niech wyprasza u Syna wszelkie łaski i siły potrzebne w prowadzeniu naszej parafii i głoszenia Słowa Bożego.. Przede wszystkim zaś Światła tak Silnego i Jasnego, aby Go Księdzu nikt i nic nie przysłoniło.. Sprawdźcie nasze propozycje życzeń imieninowych dla księdza.ŻYCZENIA IMIENINOWE DLA PROBOSZCZA KS. RYSZARDA..

Wielebny Księże, z okazji Księdza urodzin - wytrwałości, spokoju i pogody ducha.

Zapewniając Cię o tej wdzięczności, pragniemy w imieniu całej wspólnoty parafii Motwica złożyć Ci życzenia prawdziwej, apostolskiej odwagi, pokornej zgody na Boże plany.Życzenia imieninowe dla księdza.. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką oraz niech wyprasza u Syna wszelkie łaski i siły potrzebne w prowadzeniu naszej parafii i głoszenia Słowa Bożego.Z .. Czego życzyć kapłanowi w dniu imienin?. Jest to najcenniejszy dar Bożego miłosierdzia" .Przedstawiciele parafii oraz delegacje władz samorządowych złożyli Księdzu Proboszczowi gratulacje, życzenia oraz podziękowania za Jego posługę kapłańską.. Życzymy, aby towarzyszyła Ci bliskość Tego, który Cię powołał i któremu oddałeś swoje życie.Życzenia urodzinowe dla księdza .. Drogi Księże, z okazji imienin pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia obfitych Bożych łask oraz samych radosnych chwil!. Pamiętaj także, że jest wiele innych okazji by poprzez miłe słowa .Życzenia imieninowe dla księdza.. Codziennie patrzymy na Twoją pracę, troskę i poświęcenie dla powierzonej Ci parafii.. Z okazji Jubileuszu 35-lecia kapłaństwaPrzy okazji tych podziękowań pragnę także powiedzieć o dwóch rodzinach, które złożyły ofiarę o łącznej wysokości 20 tys. złotych z konkretnym celem przeznaczenia zakupu nowego samochodu dla Księdza Proboszcza, bo ten, który eksploatuje od wielu lat jest już niemal motoryzacyjnym obiektem muzealnym.Do życzeń i podziękowań dla księdza Proboszcza dołączamy serdeczne wyrazy wdzięczności i zapewnienia o nieustannej modlitwie w intencji naszych Duszpasterzy, którzy również obchodzą w tym roku kapłańskie jubileusze - księdza Zbigniewa z okazji 20 oraz księdza Karola z okazji 5 rocznicy święceń..

Codziennie patrzymy na Twoją pracę, troskę i poświęcenie dla powierzonej Ci parafii.

Dlatego też dzisiaj, Nasz Drogi Solenizancie, na Twoje ręce składamy podziękowanie i życzenia z okazji Twoich imienin.. Drogi Księże, z okazji imienin pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia obfitych Bożych łask oraz samych radosnych chwil!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt